Zespół

Czyli kilka słów o tych, którzy wraz z podopiecznymi, ich rodzicami oraz lekarzami tworzą fundację „Król i Smok”.

Aleksandra Uścinowicz

Aleksandra Uścinowicz

Prezes Fundacji/Organizator Turnusów
Prezes fundacji. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu SWPS. Zajmuje się organizacją turnusów, odpowiada za kontakt z lekarzami, terapeutami i rodzicami. Uspokaja huragany, przegania mrozy, zasypia w dokumentach.
Dominik Lewiński

Dominik Lewiński

Wiceprezes Fundacji
Wiceprezes fundacji. Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu SWPS. Motywuje, konsultuje, namawia do zaufania. Właściciel bujnych włosów, imponującego księgozbioru i kolekcji metalowych płyt. Tatuś wszystkich wolontariuszy.
Monika Hojda

Monika Hojda

Dyrektor Programowy
Dyrektor programowy. Uczy gry na perkusji. Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS. Koordynuje działania wolontariuszy. Trochę dyktator, trochę babcia Marysia. Nie dzieli dni na godziny, a na zadania. Kontakt telefoniczny: +48 507 132 857
Paweł Frankiewicz

Paweł Frankiewicz

Dział Kreatywny
Dział kreatywny, grafik. Studiuje dwa kierunki, czasami sypia. Specjalizuje się w brandingu, przyszłość planuje do wczoraj. Skejt, leń i podrywacz. Złapiecie go pod +48 732 023 304
Bernard Włoch

Bernard Włoch

Łączy piekło z niebem. Jest metalowym sercem fundacji. Organizuje cykliczne koncerty pod hasłem „Metalheart”. Przychodzą na nie WSZYSCY, pamiętają nieliczni. Krążą o nich legendy, dzięki czemu wujek Ben może otrzeć łzy wzruszenia licząc dochód z pełnych (wrażeń i złotówek) puszek.